Lijst van gespeelde Jeugdtoernooien

code
naamtoernooi
uit-
slagen
foto'sdatum
start
convo-
catie
plaats
web
site
pres
tige
jaws
licentieleeftijds-
klasse
511Buko-Open-Hardinxveld toernooi    2011-06-18 convocatie Hardinxveld Giessendam jaja ABCD       JKPW
602Open Dordtse kampioenschappen &  2011-06-11 convocatie Dordrecht jaja     CD       JKPW
601NJM landelijke finales &  2011-06-04  Panningen      A             JKPW
513Stag Haags Open &  2011-05-28 convocatie Den Haag    ja ABCDR     JKPW
502Alexandria '66 pupillen- en welpentoernooi &  2011-05-21 convocatie Rotterdam    ja       DR         PW
503B/C-kwalificatie ranglijsttoernooi &  2011-05-21 convocatie Aalsmeerlink       BC         JKPW
501Open Zwijndrechtse kampioenschappen & foto's 2011-05-07 convocatie Zwijndrecht    ja ABCD       JKPW
412Nederlands jeugdkampioenschap A-licenties &  2011-04-24 convocatie Nijmegenlink     A             JKPW
410Nederlands jeugdkampioenschap B-licenties &  2011-04-23 convocatie Nijmegenlink       B           JKP  
411Nederlands jeugdkampioenschap D-licenties welpen &  2011-04-23 convocatie Nijmegenlink           D             W
401Rinus Nederpeltoernooi &  2011-04-10 convocatie Hazerswoude Dorp jaja     CD         KPW
402Opstaptoernooi Rotterdam &  2011-03-27 convocatie Rotterdamlink   ja       DR       KPW
302A jeugdranglijst toernooi & foto's 2011-03-20 convocatie Weert      A             JKPW
510Twenty-One Up toernooi &  2011-03-20 convocatie Rotterdam jaja     CD       JKPW
304Geuzenstad toernooi &  2011-03-13 convocatie Brielle jaja     CD       JKPW
202B jeugdranglijst toernooi &  2011-02-20 convocatie Nijmegenlink       B           JKP  
203D welpen jeugdranglijst toernooi &  2011-02-20 convocatie Nijmegenlink           D             W
204A welpen jeugdranglijst toernooi &  2011-02-20 convocatie Nijmegenlink     A                   W
201C jeugdranglijst toernooi &  2011-02-19 convocatie Nijmegenlink         C         JKP  
403NJM landelijke halve finales &  2011-02-13  Zwolle      AB           JKPW
104Rijnsoever Euro toernooi &  2011-01-22 convocatie Katwijk a/d Rijn    ja   BCD       JKPW
102Zuid-Hollandse kampioenschappen & foto's 2011-01-08 convocatie Schiedam jaja ABCD       JKPW
C05NJM landelijke kwartfinales &  2010-12-19  Hilversum      ABC         JKPW
C01Vriendenschaar Kersttoernooi & foto's 2010-12-18 convocatie Gouda    ja   BCD       JKPW
C03C jeugdranglijst toernooi &  2010-12-12 convocatie Assenlink         C         JKP  
C04D welpen jeugdranglijst toernooi &  2010-12-12 convocatie Assenlink           D             W
C07A welpen jeugdranglijst toernooi &  2010-12-11 convocatie Assenlink     A                   W
C10AA-DRINK / FvT pupillen en welpentoernooi & foto's 2010-12-11 convocatie Rotterdamlink   ja     CDR         PW
C02B jeugdranglijst toernooi &  2010-12-11 convocatie Assenlink       B           JKP  
B03Opstaptoernooi Hazerswoude Dorp & foto's 2010-11-28 convocatie Hazerswoude Dorplink   ja       DR       KPW
B02A jeugdranglijst toernooi & foto's 2010-11-14 convocatie Berkel en Rodenrijs      A             JKPW
B01C+D jeugdranglijst toernooi & foto's 2010-11-13 convocatie Berkel en Rodenrijs    ja     CD       JKPW
B11Dag van het talent (landelijk)    2010-11-07  Arnhem            D             W
B04Open Alexandria '66 & foto's 2010-10-31 convocatie Rotterdam jaja     CD       JKPW
A11B jeugdranglijst toernooi &  2010-10-24 convocatie Hoorn        B           JKP  
A13A welpen jeugdranglijst toernooi &  2010-10-24 convocatie Hoorn      A                   W
A12D welpen jeugdranglijst toernooi &  2010-10-24 convocatie Hoorn            D             W
A10C jeugdranglijst toernooi &  2010-10-23 convocatie Hoorn          C         JKP  
A09Opstaptoernooi Dordrecht & foto's 2010-10-23 convocatie Dordrechtlink   ja       DR       KPW
A21NJM, afdelingsfinales, meisjes &  2010-10-17  Leidenlinkjaja   BCD       JKPW
A20NJM, afdelingsfinales, jongens &  2010-10-17  Leidenlinkjaja   BCD       JKPW
A02NJM, jongens pupillen, afdelings 1/2 finales, R2 &  2010-10-10  Zie bij indeling #linkjaja   BCD           P  
A03NJM, jongens kadetten, afdelings 1/2 finales, R2 &  2010-10-10  Zie bij indeling #linkjaja   BCD         K    
A01NJM, jongens welpen, afdelings 1/2 finales, R1 &  2010-10-10  Zie bij indeling #linkjaja       D             W
A08NJM, meisjes junioren, afdelings 1/2 finales, R1 &  2010-10-10  Zie bij indeling #linkjaja   BCD       J      
A04NJM, jongens junioren, afdelings 1/2 finales, R2 &  2010-10-10  Zie bij indeling #linkjaja   BCD       J      
A06NJM, meisjes pupillen, afdelings 1/2 finales, R1 &  2010-10-10  Zie bij indeling #linkjaja   BCD         K    
A30Stag jeugdtoernooi &  2010-10-03 convocatie Den Haag jaja ABCD       JKPW
930C/D-jeugd ranglijsttoernooi Westa &  2010-09-26 convocatie Heel          CD       JKPW
916NJM, jongens junioren, afdelings 1/4 finales, R1 &  2010-09-19  Zie bij indeling #linkjaja     CD       J      
914NJM, jongens pupillen, afdelings 1/4 finales, R1 &  2010-09-19  Zie bij indeling #linkjaja     CD           P  
925NJM, jongens kadetten, afdelings 1/4 finales, R1, deel 2 &  2010-09-19  Zie bij indeling #linkjaja     CD         K    
915NJM, jongens kadetten, afdelings 1/4 finales, R1, deel 1 &  2010-09-19  Zie bij indeling #linkjaja     CD         K    
810Rijnsoever klasse toernooi & foto's 2010-09-04 convocatie Katwijk a/d Rijnlink   ja   BCD       JKPW
701NTTB Jeugd Cup & foto's 2010-07-03 convocatie Arnhem      A                 PW
604Open Dordtse kampioenschappen, hogere kl. &  2010-06-26 convocatie Dordrecht jaja     CD       JKPW
602Open Dordtse kampioenschappen, lagere kl. &  2010-06-19 convocatie Dordrecht jaja     CD       JKPW
511Rabo-Open-Hardinxveld toernooi &  2010-06-12 convocatie Hardinxveld Giessendam jaja ABCD       JKPW
601NJM landelijke finales &  2010-06-05  Hoogerheide      A             JKPW
510Twenty-One Up toernooi & foto's 2010-05-30 convocatie Rotterdam jaja     CD       JKPW
501Open Zwijndrechtse kampioenschappen & foto's 2010-05-15 convocatie Zwijndrecht    ja ABCD       JKPW
503B/C-kwalificatie ranglijsttoernooi &  2010-05-08 convocatie Aalsmeerlink       BC         JKPW
502Alexandria '66 pupillen- en welpentoernooi & foto's 2010-05-08 convocatie Rotterdam    ja       DR         PW
412Nederlands jeugdkampioenschap A-licenties & foto's 2010-04-25 convocatie Berkel en Rodenrijslink     A             JKPW
411Nederlands jeugdkampioenschap D-licenties welpen & foto's 2010-04-24 convocatie Berkel en Rodenrijslink   ja       D             W
410Nederlands jeugdkampioenschap B-licenties & foto's 2010-04-24 convocatie Berkel en Rodenrijslink   ja   B           JKP  
401Rinus Nederpeltoernooi & foto's 2010-04-11 convocatie Hazerswoude Dorp jaja     CD         KPW
402Opstaptoernooi Rotterdam & foto's 2010-03-28 convocatie Rotterdamlink   ja       DR       KPW
302A jeugdranglijst toernooi & foto's 2010-03-21 convocatie Weert      A             JKPW
304Geuzenstad toernooi &  2010-03-14 convocatie Brielle jaja     CD       JKPW
204A welpen jeugdranglijst toernooi &  2010-02-21 convocatie Nijmegenlink     A                   W
203D welpen jeugdranglijst toernooi &  2010-02-21 convocatie Nijmegenlink           D             W
202B jeugdranglijst toernooi &  2010-02-21 convocatie Nijmegenlink       B           JKP  
201C jeugdranglijst toernooi &  2010-02-20 convocatie Nijmegenlink         C         JKP  
303Oppertoernooi &  2010-02-14 convocatie Berkel en Rodenrijs jaja     CD       JKPW
403NJM landelijke halve finales &  2010-02-07  Zwolle      AB           JKPW
102Zuid-Hollandse kampioenschappen & foto's 2010-01-09 convocatie Schiedam jaja ABCD       JKPW
104Rijnsoever Euro toernooi & foto's 2010-01-02 convocatie Katwijk a/d Rijn    ja   BCD       JKPW
C03C jeugdranglijst toernooi &  2009-12-20 convocatie Assenlink         C         JKP  
C04D welpen jeugdranglijst toernooi &  2009-12-20 convocatie Assenlink           D             W
C02B jeugdranglijst toernooi &  2009-12-19 convocatie Assenlink       B           JKP  
C07A welpen jeugdranglijst toernooi &  2009-12-19 convocatie Assenlink     A                   W
C10AA-DRINK / FvT pupillen en welpentoernooi & foto's 2009-12-19 convocatie Rotterdamlink   ja     CDR         PW
C05NJM landelijke kwartfinales &  2009-12-13 convocatie Almere      ABC         JKPW
C01Vriendenschaar Kersttoernooi & foto's 2009-12-12 convocatie Gouda    ja   BCD       JKPW
B03Opstaptoernooi Hazerswoude Dorp & foto's 2009-11-22 convocatie Hazerswoude Dorplink   ja       DR       KPW
B02A jeugdranglijst toernooi & foto's 2009-11-15 convocatie Berkel en Rodenrijs      A             JKPW
B01C+D jeugdranglijst toernooi & foto's 2009-11-14 convocatie Berkel en Rodenrijs    ja     CD       JKPW
B10Rijnsoever S+J toernooi    2009-11-08 convocatie Katwijk a/d Rijn      ABCD   -21JKPW
B11Dag van het talent (landelijk) &  2009-11-01 convocatie Arnhem            D             W
B04Open Alexandria '66 & foto's 2009-11-01 convocatie Rotterdam jaja     CD       JKPW
A21NJM, afdelingsfinales, meisjes &  2009-10-25 convocatie Leidenlinkjaja   BCD       JKPW
A20NJM, afdelingsfinales, jongens &  2009-10-25 convocatie Hazerswoude-Dorplinkjaja   BCD       JKPW
A11B jeugdranglijst toernooi & foto's 2009-10-18 convocatie Hoorn        B           JKP  
A12D welpen jeugdranglijst toernooi &  2009-10-18 convocatie Hoorn            D             W
A10C jeugdranglijst toernooi &  2009-10-17 convocatie Hoorn          C         JKP  
A09Opstaptoernooi Dordrecht & foto's 2009-10-17 convocatie Dordrechtlink   ja       DR       KPW
A04NJM, jongens junioren, afdelings 1/2 finales, R2 &  2009-10-11 convocatie Roelofarendsveenlinkjaja   BCD       J      
A02NJM, jongens pupillen, afdelings 1/2 finales, R2 &  2009-10-11 convocatie Hazerswoude Dorplinkjaja   BCD           P  
A03NJM, jongens kadetten, afdelings 1/2 finales, R2 & foto's 2009-10-11 convocatie Leidschendamlinkjaja   BCD         K    
A01NJM, jongens welpen, afdelings 1/2 finales, R2 &  2009-10-11 convocatie Hazerswoude Dorplinkjaja       D             W
916NJM, jongens junioren, afdelings 1/4 finales, R1 &  2009-10-04 convocatie Leidenlinkjaja     CD       J      
914NJM, jongens pupillen, afdelings 1/4 finales, R1 &  2009-10-04 convocatie Berkel en Rodenrijslinkjaja     CD           P  
915NJM, jongens kadetten, afdelings 1/4 finales, R1 &  2009-10-04 convocatie Hazerswoude Dorplinkjaja     CD         K    
913NJM, jongens welpen, afdelings 1/4 finales, R1 &  2009-10-04 convocatie Hazerswoude Dorplinkjaja       D             W
930C/D-jeugd ranglijsttoernooi Westa &  2009-09-27 convocatie Heel          CD       JKPW
810Rijnsoever klasse toernooi & foto's 2009-08-29 convocatie Katwijk a/d Rijnlink   ja   BCD       JKPW
701NTTB Jeugd Cup & foto's 2009-06-27  Arnhem      A                 PW
602Open Dordtse kampioenschappen & foto's 2009-06-20 convocatie Dordrecht jaja     CD       JKPW
601NJM landelijke finales & foto's 2009-06-06  Panningen      A             JKPW
510Twenty-One Up toernooi &  2009-05-24 convocatie Rotterdam jaja     CD       JKPW
502Alexandria '66 pupillen- en welpentoernooi & foto's 2009-05-16 convocatie Rotterdam    ja       DR         PW
503B/C-kwalificatie ranglijsttoernooi & foto's 2009-05-16 convocatie Aalsmeerlink       BC         JKPW
501Open Zwijndrechtse kampioenschappen & foto's 2009-05-09 convocatie Zwijndrecht jaja ABCD       JKPW
412Nederlands jeugdkampioenschap A-licenties & foto's 2009-05-03 convocatie Schiedamlink     A             JKPW
410Nederlands jeugdkampioenschap B-licenties & foto's 2009-05-02 convocatie Schiedamlink   ja   B           JKP  
411Nederlands jeugdkampioenschap D-licenties welpen & foto's 2009-05-02 convocatie Schiedamlink   ja       D             W
401Rinus Nederpeltoernooi & foto's 2009-04-19 convocatie Hazerswoude Dorp jaja     CD         KPW
404Hazentoernooi & foto's 2009-04-13 convocatie Pijnacker    ja ABCD       JKPW
402Opstaptoernooi lente & foto's 2009-03-29 convocatie Rotterdamlink   ja       DR       KPW
302A jeugdranglijst toernooi & foto's 2009-03-22 convocatie Nederweert      A             JKPW
304Geuzenstad toernooi &  2009-03-01 convocatie Brielle jaja     CD       JKPW
203D welpen jeugdranglijst toernooi &  2009-02-22 convocatie Nijmegenlink           D             W
202B jeugdranglijst toernooi &  2009-02-22 convocatie Nijmegenlink       B           JKP  
204A welpen jeugdranglijst toernooi &  2009-02-22 convocatie Nijmegenlink     A                   W
201C jeugdranglijst toernooi &  2009-02-21 convocatie Nijmegenlink         C         JKP  
403NJM landelijke halve finales &  2009-02-15  Zwolle      AB           JKPW
303Oppertoernooi &  2009-02-15 convocatie Berkel en Rodenrijs jaja     CD       JKPW
104Rijnsoever Euro toernooi & foto's 2009-01-17 convocatie Katwijk a/d Rijn jaja   BCD       JKPW
102Zuid-Hollandse kampioenschappen & foto's 2009-01-10 convocatie Schiedam jaja ABCD       JKPW
C06NJM landelijke kwartfinales KPW &  2008-12-21  Panningen      ABC           KPW
C05NJM landelijke kwartfinales J &  2008-12-20  Panningen      ABC         J      
C04D welpen jeugdranglijst toernooi &  2008-12-14 convocatie Assenlink           D             W
C03C jeugdranglijst toernooi &  2008-12-14 convocatie Assenlink         C         JKP  
C02B jeugdranglijst toernooi &  2008-12-13 convocatie Assenlink       B           JKP  
C01Kersttoernooi & foto's 2008-12-13 convocatie Gouda    ja   BCD       JKPW
C07A welpen jeugdranglijst toernooi &  2008-12-13 convocatie Assenlink     A                   W
B03Opstaptoernooi herfst & foto's 2008-11-23 convocatie Hazerswoude Dorplink   ja       DR       KPW
B02A jeugdranglijst toernooi &  2008-11-16 convocatie Berkel en Rodenrijs      A             JKPW
B01C+D jeugdranglijst toernooi &  2008-11-15 convocatie Berkel en Rodenrijs    ja     CD       JKPW
B10Rijnsoever toernooi    2008-11-09 convocatie Katwijk a/d Rijn      ABCD   -21JKPW
B11Dag van het talent (landelijk)   foto's 2008-11-02 convocatie Arnhem          CDR           W
A20NJM, afdelingsfinales, jongens & foto's 2008-10-26  Leidenlinkjaja   BCD       JKPW
A21NJM, afdelingsfinales, meisjes & foto's 2008-10-26  Leidenlinkjaja   BCD       JKPW
A12D welpen jeugdranglijst toernooi &  2008-10-19 convocatie Hoorn            D             W
B04Open Alexandria '66 &  2008-10-19 convocatie Rotterdam jaja     CD       JKPW
A11B jeugdranglijst toernooi &  2008-10-19 convocatie Hoorn        B           JKP  
A10C jeugdranglijst toernooi &  2008-10-18 convocatie Hoorn          C         JKP  
A07NJM, meisjes kadetten, afdelings 1/2 finales, R1 &  2008-10-05  Rotterdamlinkjaja   BCD         K    
A08NJM, meisjes junioren, afdelings 1/2 finales, R1 &  2008-10-05  Berkel en Rodenrijslinkjaja   BCD       J      
A01NJM, jongens welpen, afdelings 1/2 finales, R1 &  2008-10-05  Rotterdamlinkjaja       D             W
A04NJM, jongens junioren, afdelings 1/2 finales, R2 & foto's 2008-10-05  Rotterdamlinkjaja   BCD       J      
A03NJM, jongens kadetten, afdelings 1/2 finales, R2 & foto's 2008-10-05  Zoetermeerlinkjaja   BCD         K    
A02NJM, jongens pupillen, afdelings 1/2 finales, R2 & foto's 2008-10-05  Rotterdamlinkjaja   BCD           P  
A05NJM, meisjes welpen, afdelings 1/2 finales, R1 &  2008-10-05  Berkel en Rodenrijslinkjaja       D             W
930C/D-jeugd ranglijsttoernooi Westa &  2008-09-28 convocatie Heel          CD       JKPW
916NJM, jongens junioren, afdelings 1/4 finales, R1, deel 1 &  2008-09-21  Oegstgeestlinkjaja   BCD       J      
915NJM, jongens kadetten, afdelings 1/4 finales, R1 &  2008-09-21  Rotterdamlinkjaja   BCD         K    
914NJM, jongens pupillen, afdelings 1/4 finales, R1 &  2008-09-21  Dordrechtlinkjaja   BCD           P  
926NJM, jongens junioren, afdelings 1/4 finales, R1, deel 2 &  2008-09-21  Hazerswoude Dorplinkjaja   BCD       J      
811Welpendag / Dag van het talent (afdeling) &  2008-09-07 convocatie Leiden            DR           W
810Rijnsoever klasse toernooi & foto's 2008-09-06 convocatie Katwijk a/d Rijnlink   ja   BCD       JKPW
701NTTB Jeugd Cup &  2008-06-28 convocatie Arnhem      A                 PW
602Open Dordtse kampioenschappen    2008-06-21 convocatie Dordrecht    ja ABCD       JKPW
512open Veense Blacklight kampioenschappen &  2008-05-31  Roelofarendsveenlink     ABCD   -21JKPW
601NJM landelijke finales & foto's 2008-05-31 convocatie Panningen      A             JKPW
511Rabo-Open-Hardinxveld toernooi &  2008-05-31 convocatie Hardinxveld Giessendam    ja ABCD       JKPW
503B/C-kwalificatie ranglijsttoernooi &  2008-05-24 convocatie Aalsmeerlink       BC         JKPW
502Alexandria '66 pupillen- en welpentoernooi & foto's 2008-05-24 convocatie Rotterdam    ja       DR         PW
510Twenty-One Up toernooi & foto's 2008-05-18 convocatie Rotterdam    ja     CD       JKPW
501Open Zwijndrechtse kampioenschappen & foto's 2008-05-10 convocatie Zwijndrecht jaja ABCD       JKPW
412Nederlands kampioenschap A-licenties & foto's 2008-04-27  Helmondlink     A             JKPW
411Nederlands kampioenschap D-licenties welpen &  2008-04-26  Helmondlink   ja       D             W
410Nederlands kampioenschap B-licenties &  2008-04-26  Helmondlink       B           JKP  
401Rinus Nederpeltoernooi & foto's 2008-04-13 convocatie Hazerswoude Dorp jaja     CD         KPW
402Opstaptoernooi lente & foto's 2008-03-30  Rotterdamlink   ja       DR       KPW
404Hazentoernooi & foto's 2008-03-22  Pijnacker    ja ABCD       JKPW
302A jeugdranglijst toernooi &  2008-03-16  Nederweert      A             JKPW
202B jeugdranglijst toernooi &  2008-02-24  Nijmegen        B           JKP  
203D welpen jeugdranglijst toernooi &  2008-02-24  Nijmegen            D             W
201C jeugdranglijst toernooi &  2008-02-23  Nijmegen          C         JKP  
403NJM landelijke halve finales &  2008-02-10  Zwolle      AB           JKPW
102Zuid-Hollandse kampioenschappen jongens & foto's 2008-02-02  Schiedam jaja ABCD       JKPW
103Zuid-Hollandse kampioenschappen meisjes &  2008-02-02  Schiedam jaja ABCD       JKPW
C05NJM landelijke kwartfinales &  2007-12-16  Almere      ABC         JKPW
C04D welpen jeugdranglijst toernooi &  2007-12-09  Assenlink           D             W
C03C jeugdranglijst toernooi &  2007-12-09  Assenlink         C         JKP  
C02B jeugdranglijst toernooi &  2007-12-08  Assenlink       B           JKP  
B03Opstaptoernooi herfst &  2007-11-18 convocatie Hazerswoude Dorplink   ja       DR       KPW
B02A jeugdranglijst toernooi &  2007-11-11  Berkel en Rodenrijs    ja A             JKPW
B01C+D jeugdranglijst toernooi &  2007-11-10  Berkel en Rodenrijs    ja     CD       JKPW
A20NJM, afd.finales, jongens &  2007-10-28  Leidenlinkjaja   BCD       JKPW
A21NJM, afd.finales, meisjes &  2007-10-28  Leidenlinkjaja   BCD       JKPW